Salwa śmiechu

Boże Narodzenie

Wyświetlanie 21–25 z 25 wyników

Cherubinek – sojowa

Ten woskowy cherubinek jest idealny, aby wnieść trochę światła do swojego domu i życia, podarować ukochanej osobie wdzięczny wyraz sympatii lub z jakiegokolwiek powodu, kiedy potrzebujesz anielskiej opieki i radosnego elementu dekoracyjnego. Wybierz wersję bezwonną lub w ulubionym zapachu.

30.00 40.00 

Mini Mikołaj –

Kiedy zima powoli otula krajobraz białym, śnieżnym welonem, a migoczące płomienie z kominka wypełniają domy ciepłem, w naszych sercach rodzi się głębokie pragnienie rodzinnego celebrowania Świąt. W tych chwilach warto sięgnąć po świecę, która doda blasku wspólnym wieczorom, przeniesie serdeczność i uśmiech. Ta ozdobna świeca przedstawiająca sympatycznego Mikołaja z dzwoneczkiem, przenosi w czasie, przypominając o beztroskich chwilach dzieciństwa. Płomień świecy tańczy w rytmie radosnych kolęd, a jej subtelny blask odbija się w szklanych bombkach, tworząc atmosferę pełną radości i wspólnej życzliwości.   Możesz wybrać opcję bezwonną, z zapachem lub jeden z zapachów z naszej oferty.

10.00 13.00 

Mikołaj z workiem

Pod koniec grudnia, kiedy bliscy gromadzą się przy ciepłych kominkach i stole pełnym tradycyjnych potraw, pojawiają się postacie, które są symbolem tych najpiękniejszych momentów w roku. Dwóch niezastąpionych bohaterów tych świątecznych chwil to Święty Mikołaj i Dziadek Mróz. Właśnie ze względu na te postaci w naszej MaLudowej pracowni powstała wyjątkowa świeca. Możesz wybrać opcję bezwonną, z zapachem lub jeden z zapachów z naszej oferty.

50.00 60.00 
Promocja

Aniołek – sojowa

W zaciszu naszej zimowej pracowni, gdzie miłość do piękna i staranności w każdym detalu jest codziennością, powstaje seria woskowych aniołków. Postać śpiącego aniołka jest nie tylko ozdobą, ale też symbolem spokoju i opieki, który wypełnia wnętrze kojącą i otulającą atmosferą. Ta ręcznie wykonana świeca, pełna uroku i delikatności przynosi ciepło w sercu i spokój duszy. Możesz wybrać opcję bezwonną, z zapachem lub jeden z zapachów z naszej oferty.

30.00 40.00 

Święta w Twoich

Święta w Twoich ramionach to zapach, który sprawia, że wspólne chwile staną się jeszcze bardziej magiczne i pełne miłości. Cudowna woń świeżych żurawin rozpływająca się w świątecznych pomarańczach i przypominających o gorącym lecie malinach to gwarancja nieograniczonej przyjemności. Niech ten zapach będzie tłem dla Waszych pięknych wspomnień pełnych ciepła, bliskości i niezliczonych chwil szczęścia spędzonych razem.   Nuty głowy: żurawina, słodka pomarańcza Nuty serca: szałwia, maliny Nuty bazy: drzewo cedrowe, płatki kokosowe   Wybierz odpowiednią wielkość słoiczka.

33.00 66.00