Salwa śmiechu

Wielkanoc

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Świeca sojowa –

Jaja Faberge powstały w intencji, aby stać się prezentem. Stąd pomysł na stworzenie własnych, kwiatowo zdobionych jaj-świec, które możesz podarować bliskim lub sobie.

Miętowy zajączek –

Zapal świecę, jeśli potrzebujesz wiosennego orzeźwienia przepełnionego dziko rosnącą miętą i odrobiną słodyczy! Nuty głowy: kwaśna bergamotka, polna mięta Nuty serca: nektar białych kwiatów, mięta pieprzowa Nuty bazy: listki białej paczuli, wieczny cedr

Sojowe jajko wielkanocne

W tej woskowej świecy-pisance zamknęliśmy wszystkie dobre intencje i ciepło płynące z naszych serc.

Sojowe jajko wielkanocne

Szukasz eleganckiej dekoracji na stół wielkanocny? Nie martw się! Już się tym zajęliśmy :)

Babeczka Wielkanocna –

Zapraszamy do świata słodyczy z naszą świecą Babeczka Wielkanocna – esencją kobiecej subtelności z dodatkiem kuszącego uroku. Ta świeca to najsłodsza propozycja w naszej kolekcji wielkanocnej – ze względu na etykietkę i zapach – roztacza w powietrzu lekką słodycz babeczki wielkanocnej, otulonej kwiatowymi i zmysłowymi nutami, które wprowadzą Twoich bliskich w słodki nastrój świątecznego ciepła i gościnności.   Nuty głowy: skórka z cytryny i mandarynki, gwiazdki anyżu, kwiat bergamotki Nuty serca: wilgotne od rosy zielone rośliny, konwalia, liść cedru Nuty bazy: drewno sandałowe z Mysore, drewno cedrowe, zmysłowe piżmo   Wybierz odpowiednią wielkość słoiczka.

33.00 66.00 

Sojowe jajko wielkanocne

Jajka są symbolem pomyślności i zdrowia, dlatego - wraz z naszymi życzeniami - mamy dla Was wielkanocne świece przypominające ozdobne pisanki.

Jaja jak berety-

Odkryj wiosenny humor z naszymi zapachowymi woskami sojowymi Jaja jak berety! Te pachnące cuda zamknęły w sobie nie tylko aromaty wiosny, ale i mnóstwo radości - dzięki zabawnej etykiecie z parą zajęcy na tandemie. Niech każde topienie wosku będzie wyjątkową przygodą i okazją do uśmiechu z bliskimi!   Nuty głowy: migdał, gałązka lawendy Nuty serca: magnolia, fiołek Nuty bazy: mirra, bursztyn, fasolka tonka, wanilia

Sojowe jajko wielkanocne

Możesz zrezygnować z mozolnego robienia pisanek. Zajęliśmy się tym za Ciebie, aby Twój stół wielkanocny wyglądał zjawiskowo :)